Menu

project UBA

Брати Капранови презентують новий роман у місті Кропивницький

Брати Капранови - відомі українські письменники та видавці готові презентувати прихильникам української літератури новий історичний роман «Забудь-річка». Захід заплановано на 28 квітня 2017 року, на 15:00 у Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24).

Брати Капранови так роз подіють про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».

Критик і журналіст Юрій Макаров про роман сказав так: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».

Автори таких книги, як «Мальована історія незалежності України», «Веселих свят!», «Кобзар-2000 HARD», «Кобзар-2000 SOFT» під час презентації дадуть відповіді на запитання, що вас цікавлять. Кожен зможе придбати роман «Забудь-річка» і інші романи братів Капранових, а також взяти автограф!

Нова книга чекає на вас, вхід на захід вільний!