Menu

project UBA

27 квітня до Києва з Німеччини завітає авторка популярних дитячих книжок, творець Петрика П’яточкіна та Капітошки Наталя Гузєєва

27 квітня об 11:30 відбудеться зустріч із автором популярних дитячих книжок, редактором мультфільмів, дитячою письменницею, автором сценарію «Як Петрик П’яточкін слоників рахував» та «Капітошки» – Наталею Гузєєвою, яка нині мешкає у Німеччині.

Автор зустрінеться з київськими школярами, пограє з ними у вікторину та презентує нові мультфільми – «Халабудка» та «Петрик на Майдані». Письменниця подарує шкільним та дитячим бібліотекам Києва книгу «23 образи Петрика П’яточкіна».

На згадку про участь у вікторині 90 учнів загальноосвітніх шкіл отримають сувеніри та дізнаються про нову книгу «Любов і 17 страждань Петрика П’яточкіна», яка має вийти восени.

Захід відбудеться у рамках Національного проекту «Україна читає дітям» та інформаційно-просвітницької кампанії «Києве, читай українською!».

Місце проведення: м. Київ, вул. Баумана, 60, Національна бібліотека України для дітей, актова зала.

Контактна особа: завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку Національної бібліотеки України для дітей – Коваленко Юлія, (066) 905 00 14.